Łódź, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Biurowy!

ŁÓDŹ

Firma SZADO ŁÓDŹ Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko: PRACOWNIK BIUROWY
Aplikując proszę podać dokładnie stanowisko zatrudnienia.

Termin rozpoczęcia pracy: OD ZARAZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
&#8226; wykonywanie obowiązków powierzonych przez pracodawcę,
&#8226; raportowanie realizacji zadań,
&#8226; obsługa urządzeń biurowych,
&#8226; nadzór nad dokumentami firmowymi, z którymi pracownik ma styczność oraz ich odpowiednie zabezpieczenie,
&#8226; odbieranie połączeń telefonicznych wraz z rozmową i kierowanie ich do odpowiednich organów w firmie,
&#8226; dbanie o pozytywny wizerunek firmy

WYMAGANIA:
&#8226; kreatywność i umiejętność właściwej oceny sytuacji,
&#8226; umiejętność obsługi komputera,
&#8226; umiejętność pracy w zespole

ZAPEWNIAMY:
&#8226; interesującą pracę w nowoczesnej firmie mającą silną pozycję na rynku,
&#8226; zatrudnienie w formie : UMOWA O PRACĘ
&#8226; szkolenia
&#8226; niezbędne narzędzia pracy- laptop, telefon komórkowy

Osoby zainteresowany proszę o kontakt pod numerem telefonu:
536 &#8211; 318 &#8211; 811
Proszę o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@szado.net

Proszę o dopisanie klauzury:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aktualnych w związku z naborem, dla potrzeb niezbędnych do jego realizacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz ustawę z dnia 21.11.2008 o pracownikach samorządowych (Dz. U. Z 2008 r. Nr 223, poz. 1458 z późniejszymi zmianami).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 20 Wrzesien, 2017  09:25

Identyfikator: 620963

Wyświetleń: 1778