Łódź, Łódzkie

zmień miasto
Następne ogłoszenie >>

Młodszy Specjalista ds. Employer Brandingu z orzeczeniem zdalnie

Praca w miejscu zamieszkania

Typ ogłoszenia: Dam Prace

BPO Network Sp. z o.o.

Poszukujemy osoby do pracy zdalnej z lekkim piórem i chęcią do pracy.

Nasz klient to jedna z największych firm okulistycznych w Polsce.
Pracuje w niej bardzo duża grupa osób z niepełnosprawnością.
Zapraszamy

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Employer Brandingu z orzeczeniem o niepełnosprawności
Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:

- Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- Preferowane wykształcenie wyższe (np. Polonistyka, Marketing)
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Obsługa pakietu Microsoft Office
- Bardzo dobrą umiejętnością zarządzania kilkoma projektami jednocześnie
- Kreatywność i lekkie pióro
- Samodzielność i skrupulatność
- Własny komputer
- Stałe łącze Internetowe w miejscu zamieszkania

Obowiązki:

- Odpowiedzialność za rozwój profilu na Linkedin
- Wsparcie w realizacji wewnętrznych projektów z zakresu HR
- Dbanie o budowanie dobrego wizerunku firmy

Oferujemy:

- Pracę zdalną
- Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy
- Wynagrodzenie 4300 zł brutto (rzeczywista praca około 5h dziennie) w okresie próbnym
- Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
- Opiekę ze strony BPO NETWORK (psycholog, pedagog, prawnik, kadrowa)
- Bony na produkty firmy
- Dodatek za używanie własnego komputera
- Możliwość skorzystania z pakietu Luxmed
- Możliwość korzystania z ubezpieczenia
- Fundusz świadczeń pracowniczych

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Natalia
503 460 566
nwalkiewicz@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Kwiecien, 2024  10:56

Identyfikator: 742394

Wyświetleń: 806