Łódź, Łódzkie

Dział Personalny Instytutu Postępowania Twórczego Sp. z o.o. poszukuje kandydatek/kandydatów na stan

Łódź

Dział Personalny Instytutu Postępowania Twórczego Sp. z o.o. poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Referent ds. finansowo-rozliczeniowych

Miejsce pracy: Łódź
Numer ref.: RFR/05/2010

Zakres obowiązków:

&#8226; wystawianie i opisywanie faktur VAT;
&#8226; prowadzenie statystyk;
&#8226; wykonywanie zestawień finansowych;
&#8226; przygotowywanie kalkulacji;
&#8226; pomoc w rozliczaniu czasu pracy.

Wymagania:

&#8226; Wykształcenie wyższe (ewentualnie studenci ostatnich lat &#8211; preferowane kierunki finanse, ekonomia);
&#8226; Wiedza z zakresu podstaw księgowości i finansów (mile widziana wiedza z zakresu płac);
&#8226; Skrupulatność, umiejętność analitycznego myślenia;
&#8226; Asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu;
&#8226; Terminowość.

Oferujemy:

&#8226; Umowę o pracę, cały etat;
&#8226; Dużą samodzielność;
&#8226; Możliwość podnoszenia swoich kompetencji zawodowych poprzez wykonywanie ambitnych projektów z zakresu finansów;
&#8226; Pracę w motywującej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: dzialpersonalny@ipt.pl/, w tytule maila prosimy o podanie numeru referencyjnego.

Prosimy o dołączenie do dokumentów następującego oświadczenia: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr 133 poz.883).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 01 Czerwiec, 2010  14:43

Identyfikator: 185409

Wyświetleń: 2446