Łódź, Łódzkie

Dział Personalny Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi poszukuje osób bezrobotnych zaintereso

Łódź

Dział Personalny Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi poszukuje osób bezrobotnych zainteresowanych odbyciem stażu zawodowego w Centrum Informatycznym AHE.

Miejsce pracy: Łódź / Centrum Informatyczne

Zakres obowiązków:

&#8226; Wsparcie Help-Desku;
&#8226; Pomoc przy bieżących pracach serwisowych i administracyjnych dot. sprzętu komputerowego i oprogramowania.

Wymagania:

&#8226; Wykształcenie minimum średnie (preferowane będą aplikacje studentów studiów zaocznych i wieczorowych - kształcących się na kierunkach związanych z informatyką);
&#8226; Chęć poszerzania wiedzy z zakresu informatyki, a także zdobywania umiejętności praktycznych w tym obszarze;
&#8226; Zainteresowania związane z informatyką i nowoczesnymi technologiami;
&#8226; Motywacja do pracy, otwartość, odpowiedzialność.

Oferujemy:

&#61607; Możliwość odbycia stażu/praktyk i zdobycia doświadczenia zawodowego
&#61607; Motywującą atmosferę;
&#61607; Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: dzialpersonalny@ahe.lodz.pl/, w tytule maila prosimy umieścić numer referencyjny STIT/06/10

Prosimy o dołączenie do dokumentów następującego oświadczenia: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr 133 poz.883).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 08 Czerwiec, 2010  11:39

Identyfikator: 187622

Wyświetleń: 1744