Łódź, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Elektryk budowlany

Łódź

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Elektryk Budowlany
REDWOOD HOLDING S.A. - Łódź, łódzkie

Obecnie poszukujemy
Miejsce pracy: województwo łódzkie

Nr ref.: E/RWD/2016
REDWOOD Holding S.A. poszukuje wykwalifikowanych elektryków budowlanych.
Wymagania:
&#8226; Rzetelność,
&#8226; Punktualność,
&#8226; Załączenie informacji o posiadanych uprawnieniach.
Obowiązki:
&#8226; Montaż nowych instalacji elektrycznych lub/i naprawa istniejących na obiektach budowlanych (podłączanie gniazdek, rozdzielni, oświetlenia itp.),
&#8226; Samodzielna praca z rysunkiem technicznym,
&#8226; Praca 8-16, 5 dni w tyg.
Oferujemy:
&#8226; Wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanych umiejętności,
&#8226; Stała praca na cały etat.
Prosimy o kontakt w godzinach 8-18 z Panem Jarosławem Nowakiem
Pod nr tel: 790 420 610

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 18 Luty, 2016  13:02

Identyfikator: 575464

Wyświetleń: 1599