Łódź, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant ds. klienta

łódź

Stip United Sp. Z o. o. poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Lokalizacja: Łódź

Ta praca jest dla Ciebie jeśli:

- Jesteś osobą komunikatywną z wysoką kulturą osobistą
- Swobodnie obsługujesz komputer
- Twoim atutem będzie doświadczenie w obsłudze klientów/ call center

Gwarantujemy:

- Pracę od zaraz
- Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
- Możliwość rozwoju i awansu
- Zatrudnienie w oparciu o umowę
- Nowoczesny sprzęt potrzebny do pracy

Twoje zadania:

- Telefoniczna obsługa klienta (udzielanie informacji o produktach, etapie realizacji zamówienia oraz przyjmowanie reklamacji)
- Obsługa komputera

Zapewniamy 2 tygodniowe szkolenie wliczone w czas pracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas. tel. 602159200 lub 730880768

Ogłoszenie dodane: Piatek, 20 Listopad, 2020  14:14

Identyfikator: 692956

Wyświetleń: 2346