Łódź, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Koordynator Grupy Liczącej

Łódź

Numer referencyjny: KO/(Łódź)

Miejsce pracy: Polska

Zadania na stanowisku:

&#8226; Zarządzanie zespołem pracowników
&#8226; Szkolenie pracowników
&#8226; Przeprowadzanie inwentaryzacji w sklepach sieci handlowych

Wymagania na stanowisku:

&#8226; Wykształcenie min. Średnie
&#8226; Mile widziane doświadczenie w zakresie przeprowadzania inwentaryzacji w sieciach handlowych
&#8226; Umiejętność obsługi komputera
&#8226; Dyspozycyjność i gotowość do pracy w godz. nocnych oraz do częstych podróży służbowych

Wybranym kandydatom oferujemy:

&#8226; Stabilne warunki zatrudnienia
&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; System premiowania uzależniony od uzyskanych wyników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z numerem referencyjnym na adres:

inwent.rekrutacja@issp.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Sroda, 29 Czerwiec, 2011  08:25

Identyfikator: 321385

Wyświetleń: 5037