Łódź, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Magazynier/ Operator wózka widłowego

Łódź

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Szukamy osób na stanowisko- MAGAZYNIER/ OPERATOR WÓZKI WIDŁOWE
Miejsce pracy- Łódź

Zakres obowiązków:
&#183; Rozładunek i załadunek przesyłek w terminalu,ich sortowanie oraz przewóz na odpowiednie pola składowe
&#183; Bieżąca kontrola stanu ilościowego przesyłek i jakościowego opakowań
&#183; Bieżące raportowanie odchyleń jakościowych i rozbieżności ilościowych do brygadzisty/kierownika
Wymagania:
&#183; Uprawnienia na wózki widłowe UDT
&#183; Prawo jazdy kat. B
&#183; Dyspozycyjność
Oferujemy:
&#183; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#183; Umowę o pracę
&#183; System premiowania
&#183; Kartę sportową Multisport
&#183; Dofinansowanie do wczasów, paczki dla dzieci i wiele innych
&#183; Wolne weekendy
&#183; Darmową prywatną opiekę medyczną
&#183; Ubezpieczenie grupowe
&#183; Pakiet
&#183; Karta paliwowa
&#183; Karta sim 8 GM
&#183; Program poleceń pracowniczych

Zainteresowany? Dzwoń do nas lub napisz sms-a tel. 514 766 761. Cv prosimy kierować na adres: rekrutacja@primestaff.eu

W CV proszę o dołączenie klauzuli:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Prime Staff moich danych osobowych na potrzeby aktualnego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych potrzeb rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Prime Staff.

Nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr. 21561

Ogłoszenie dodane: Sroda, 18 Marzec, 2020  14:00

Identyfikator: 679667

Wyświetleń: 1726