Łódź, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik do obróbki blach i tworzyw

Łódź

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Agencja Pracy Progres HR

to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz doboru personelu. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Progres HR współpracuje z ponad 300 firmami na terenie całego kraju. Obecnie posiadamy 13 Oddziałów. Od 2002 roku wspieramy rozwój firm w woj. pomorskim, mazowieckim, wielkopolskim, łódzkim, warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim, zachodniopomorskim, lubuskim, podlaskim, dolnośląskim i śląskim. Elastyczność i kreatywność to wartości, które pomagają naszym Klientom zredukować koszty zatrudnienia oraz podnoszą efektywność pracy. Jesteśmy członkiem - założycielem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.
Miejsce pracy: Łódź,ul. Dąbrowskiego

Opis stanowiska:

wykonywanie prac wynikających z technologii produkcji zgodnie z dokumentacją techniczną i standardami firmy
obróbka blach i tworzyw
utrzymanie należytego ładu i porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

wykształcenie minimum zawodowe
doświadczenie na stanowisku ślusarza
umiejętność doboru odpowiednich narzędzi ślusarskich do zakresu wykonywanych czynności
wysoki poziom odpowiedzialności za powierzone obowiązki i sprzęt
zaangażowanie i dokładność
umiejętność pracy w zespole
gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
dostosowane do potrzeb stanowiska narzędzia pracy
możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)&#8221;. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 10 Lipiec, 2013  16:29

Identyfikator: 467950

Wyświetleń: 1696