Łódź, Łódzkie

zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Pracownik działu HR

ŁÓDŹ

Zadania:
-Koordynacja działań onboardingowych nowo zatrudnionych pracowników
-Screening kandydatów
-Zarządzanie wewnętrzną bazą kandydatów
-Ścisła współpraca z kadrą managerską
-Tworzenie raportów i zestawień

Wymagania:
-Wykształcenie min. średnie
-Mile widziane doświadczenie w branży HR lub biurowo &#8211; administracyjnej
-Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Microsoft Word, Microsoft Excel,
Microsoft PowerPoint oraz Microsoft Outlook)
-Umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie B1 - m.in.
zdolność swobodnego tworzenia krótkich tekstów w języku angielskim oraz
swobodne poruszanie się po programach w języku angielskim
-Komunikatywność, dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
-Umiejętność priorytetyzacji zadań i zarządzania czasem

Oferta:
-Umowa o pracę
-Pakiet szkoleń wstępnych i podnoszących kompetencje
-Benefity Manpower Premium (karta Multisport, opieka medyczna Medicover,
ubezpieczenie grupowe, szereg zniżek u naszych partnerów)
-Przyjazna atmosfera w pracy i pełne wdrożenie w obowiązki

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Osoba do kontaktu:malgorzata.kedzierska@manpower.pl

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 12 Marzec, 2024  11:52

Identyfikator: 740716

Wyświetleń: 1076