Łódź, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

CNC Tokarz karuzelowy - praca w Niemczech

Ahaus

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy odpowiednich osób zainteresowanych pracą w Niemczech jako: CNC Tokarz karuzelowy.

Wymagania:
&#8226; Zawod wyuczony jako operator maszyn NC/CNC Frezer lub Tokarz
&#8226; Obowiązkowa znajomość programu obsługi Sinumerik 840D sl
&#8226; Doświadczenie w obróbce detali jednostkowych
&#8226; Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (kabina operacyjna na wysokości 6 metrów)
&#8226; Odpowiedzialność
&#8226; Gotowość do pracy zmianowej
&#8226; Umiejętność pracy w zespole
&#8226; Prawo jazdy (mile widziane auto)

Obowiązki:
&#8226; Przygotowanie i obsluga obrabiarki Danobat VTC 6000 (średnica toczenia 6200 mm)
&#8226; Założenie detali w obrabiarce
&#8226; Produkcja jednostkowa i seryjna
&#8226; Kontrola i porwaki w programie
&#8226; Kontrola pomiarowa obrabianego detalu
&#8226; Obróbka elementów do 90 ton (średnica obrabiana 5000 mm)
&#8226; Kontrola obrabianego detalu
&#8226; Kontrola pod względem kwalitetu

Oferujemy:
&#8226; Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Dodatki branżowe
&#8226; Umowa o prace na czas nieokreślony
&#8226; Pełne wynagrodzenie (także podczas przestoju)
&#8226; Ubrania robocze
&#8226; Wynagrodzenie wakacyjne i świąteczne
&#8226; Szkolenia indywidualne
&#8226; Zapewnione zakwaterowanie

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV (w języku polskim lub niemieckim) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres: info@fair-torun.pl/.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 22 Styczen, 2015  16:32

Identyfikator: 536374

Wyświetleń: 4986