Łódź, Łódzkie

zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Magazynier z UDT

Aleksandrow Lodzki

Manpower Group (cert. 412) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko magazynier &#8211; Operator wózka widłowego wysokiego składowania.
Miejsce wykonywania pracy: Aleksandrów Łódzki
Zadania:
- dostarczanie komponentów na stanowiska produkcyjne
- obsługa wózków widłowych - wysoki skład, czołowe, boczne
- przyjęcia i wydania towaru
- obsługa systemów magazynowych
- praca ze skanerem
- streczowanie palet z wyrobem gotowym
Wymagania:
- uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi wysokiego składowania (UDT)
- doświadczenie w pracy na magazynie
- praktyczna umiejętność obsługi systemów magazynowych - SAP
Oferta:
- umowa o pracę tymczasową na pełen etat
- stabilne długofalowe zatrudnienie
- dofinansowanie do kantyny pracowniczej 230zł brutto miesięcznie
- finansowanie prywatnej opieki medycznej
- grupowe ubezpieczenie
- praca w systemie 2 zmianowym (wolne weekendy)
- dofinansowanie do dojazdów
- premia preferencyjna
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na w odpowiedzi na ogłoszenie lub zgłoszenie osobiste w biurze Manpower w Łodzi ul. Sienkiewicza 85/87, 3 piętro.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 08 Wrzesien, 2023  13:18

Identyfikator: 733676

Wyświetleń: 1226