Łódź, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Ekspedientka eleganckiego butiku

Łódź

Sklep z eleganckimi ubraniami zatrudni młodą, energiczną ekspedientkę z zamiłowaniem do świata mody. Zatrudnienie na terenie Łodzi. Szukamy dziewczyn komunikatywnych, otwartych z dużym wyczuciem estetyki. Mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej. Konieczna pełna dyspozycyjność.

Zakres obowiązków:
- Obsługa klienta
- Dbanie o odpowiednią ekspozycję w sklepie, zarówno na półkach jak i wystawach
- Udzielanie informacji o towarach w sklepie oraz ich prezentacja na prośbę klienta
- Zajmowanie się reklamacjami oraz zwrotami
- Dbanie o ład i porządek w miejscu pracy
- Komponowanie wystaw

Kierujemy naszą oferta do osób, które :
- Są w pełni dyspozycyjne
- Lubią pracę z klientami,
- Pasjonują się modą,
- Potrafią współpracować z zespołem,
- Chcą się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności.

Oferujemy pracę stało, z elastycznym grafikiem zmianowym.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 30 Styczen, 2017  14:06

Identyfikator: 604045

Wyświetleń: 1861