Łódź, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy

Łódzkie

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma OVB rozpoczęła swoją działalność w 1970 roku w Kolonii oferując swoim klientom pomoc w budowaniu stabilnej przyszłości. Obecnie działa w 14 krajach Europy.
W Polsce funkcjonuje od roku 1992 pod nazwą "OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa" od początku pełniąc rolę lidera na rynku pośrednictwa finansowego. Dzięki ponad czterdziestoletniemu doświadczeniu osiągnęliśmy siłę i sukces. W naszej branży jesteśmy na samym szczycie, a wiedza i zdobyte doświadczenie zapewniają naszym klientom kompleksowy zakres usług o wysokim standardzie.

Więcej informacji na:
ovb.pl/
ovb.de
ovb-poland.com.pl/

Obecnie prowadzimy rekrutację do nowo otwartego biura na terenie Łodzi na stanowisko Doradcy Finansowego.

Profil Kandydata:
W trakcie studiów
Zainteresowania tematyką finansową, inwestycyjną i ubezpieczeniową
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Łatwość w prowadzeniu rozmowy telefonicznej
Umiejętność pracy w zespole
Samodyscyplina
Niekaralność
Zakres obowiązków:
Pozyskiwanie nowych klientów, budowanie portfela klientów, tworzenie z nimi trwałych relacji i przeciwdziałanie rezygnacji z usług firmy
Analiza potrzeb klienta oraz rzetelność w przekazywaniu ofert
Przygotowywanie indywidualnej oferty dla klientów firmy
sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych
Doradzanie klientom w zarządzaniu ich finansami
Przestrzeganie najwyższych standardów obsługi
Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Oferujemy:
Pełen (bezpłatny) cykl szkoleniowy
Przygotowanie do egzaminu KNF
Przejrzysta ścieżka kariery
Jasne zasady współpracy
Bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń
Elastyczne godziny pracy
Opieka mentora
niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (komputer, materiały marketingowe i szkoleniowe, itp.)
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 02 Wrzesien, 2014  14:25

Identyfikator: 520044

Wyświetleń: 2552