Łódź, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

HOLANDIA - Praca na produkcji dla kobiet i mężczyzn

Holandia

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Zdobędziesz doświadczenie w pracy za granicą,
w codziennej pracy będziesz wykorzystywać język angielski
oraz, a może przede wszystkim, poznasz specyfikę pracy w firmach zagranicznych oraz ich kulturę !

Obecnie, dla naszych holenderskich klientów poszukujemy osób do pracy tymczasowej na stanowisko: pracownik produkcji.

Zadania:

- pakowanie produktów
- sortowanie paczek
- kontrola jakości produktów
- prace montażowe

Oczekiwania:
- dyspozycyjność do wyjazdu za granicę na min 3 miesiące
- motywacja do pracy
- samodzielność
- komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
- prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy:
- legalna i stabilna praca w Holandii
- wynagrodzenie wypłacane zgodnie z holenderskim układem zbiorowym pracy (CAO)
- pomoc w relokacji do Holandii
- zakwaterowanie od 79,95 euro brutto/tydzień/osoba
- ubezpieczenie od 18,79 euro netto/tydzień/osoba

Zapraszamy do kontaktu z biurem Randstad Polska zajmującym się projektami zagranicznymi i przesyłanie profili na adres dominika.bartosik@randstad.pl/.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Ogłoszenie dodane: Sroda, 22 Lipiec, 2015  14:59

Identyfikator: 556160

Wyświetleń: 2125