Łódź, Łódzkie Darmowe Ogłoszenia

Łódź, Łódzkie

zmień miasto

Łódzkie / Łódź / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Pakowanie/sortowanie/produkcja - Praca W Holandii

(Haga, Holandia)

Agencja Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 13570 poszukuje dla jednego ze swoich klientów zagranicznych pracowników produkcyjnych do sortowania i pakowania warzyw i owoców.

Zatrudnimy osoby dyspozycyjne do podjęcia pracy na okres minimum 3 miesięcy, bądź na stały kontrakt. Mile widziane kobiety, pary i mężczyźni.

Oferujemy:
- atrakcyjne zarobki,
- zakwaterowanie,
- ubezpieczenie,
- praca na dłuższy czas.

Wymagania:
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
- motywacja do pracy
- odpowiedzialność
- umiejętność pracy pod presja czasu
- dobra organizacja stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- prace produkcyjne
- sortowanie warzyw i owoców
- prace na magazynie
- prace na hali

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone są o wysyłanie CV na adres mailowy podany w ogłoszeniu, bądź o kontakt telefoniczny. Zapraszamy także na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie państwo więcej ofert pracy.

Rejestracja osobiście:
KLAVER sp.z o.o.,
ul.Gajcego 2, Częstochowa
+48 570901913
www.klaverteam.com

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl