Łódź, Łódzkie Darmowe Ogłoszenia

Łódź, Łódzkie

zmień miasto

Łódzkie / Łódź / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie

Tapicer Belgia

(Kortemark)

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U &#8211; als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów &#8211; firmy z branży meblarskiej, specjalizującej się w produkcji mebli tapicerowanych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Tapicer meblowy
Nr ref.: TAP/BE/082016
Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska:
o tapicerowanie i kompletowanie zestawów wypoczynkowych
o produkcja kanap / foteli
o użycie różnego rodzaju materiałów
o praca precyzyjna

Wymagania:
o doświadczenie na podobnym stanowisku
o wykształcenie zasadnicze zawodowe
o znajomość języka angielskiego
o zdolności manualne, dokładność, precyzja
o mile widziane posiadanie własnego samochodu
o aktualne ubezpieczenie ZUS lub KRUS 30 dni przed wyjazdem

Oferujemy:
o stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na polskich warunkach
o atrakcyjne wynagrodzenie 12,73&#8364;/h brutto + płatne nadgodziny 150%
o pracę w systemie jednozmianowym w godz. 07.00-16.00
o zakwaterowanie
o oddelegowanie do pracy na podstawie zaświadczenia A1
o opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii
o zwrot kosztów dojazdu z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy l.bochner@ksservice.pl z dopiskiem TAP/BE/082016
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Ogłoszenie dodane
: Piatek, 19 Sierpien, 2016  10:01

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl