Łódź, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Trybowanie zadów. Holandia

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Rzeźnik. Trybowanie zadów wołowych:
wynagrodzenie nawet do 3000 euro netto miesięcznie za 8 godzin pracy dziennie.
PM Staffing (cert17099)

Miejsce pracy: Holandia

OPIS STANOWISKA:
praca od poniedziałku do piątku
praca na jedną zmianę w godzinach od (5:00-15:00)

WYMAGANIA:
dobre doświadczenie w trybowaniu wołowiny (zady)

OFERUJEMY
atrakcyjne wynagrodzenie nawet 3000 euro netto miesięcznie.
umowę o pracę
zakwaterowanie, pokoje max 2 osobowe
ubezpieczenie
opiekę polskiego koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania przez przesłanie CV w wersji polskiej na email; info@pmstaffing.pl

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: +48 883 310 216
Można łatwo wysłać SMS o treści ZADY a my oddzwonimy.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 12 Pazdziernik, 2018  20:45

Identyfikator: 643239

Wyświetleń: 1876