Łódź, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

KIEROWCA C+E - chłodnia - solówka lub zestaw - Kolonia

Kolonia

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 3/1
Rodzaj naczepy: chłodnia
Wynagrodzenie: 2800 EUR brutto + diety + dodatki
Miejsce pracy: Kolonia, Nordrhein-Westfalen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:
- prowadzenie pojazdu o ładowności do 12 ton lub ciągnika siodłowego z naczepą chłodniczą,
- dostarczanie różnych artykułów spożywczych w transporcie lokalnym do sklepów i restauracji

Warunki zatrudnienia:
- praca w systemie zjazdowym 3/1, z codziennymi powrotami na zakwaterowanie,
- system zmianowy, pierwsza zamiana 4:00 - 14:00, druga zmiana 14:00 - 24:00,
- w ciągu dnia kilka punktów, maksymalnie pokonuje się dystans 200-400 km,
- zakwaterowanie w mieszkaniu z pokojami jedno- i dwuosobowymi, z wyposażoną kuchnią i łazienką,
- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
- odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
- wynagrodzenie podstawowe 2800 EUR brutto + diety 14 EUR netto,
- dodatki za pracę w godzinach nocnych lub w święta,
- na miejscu wsparcie polskiego koordynatora w załatwianiu formalności i wdrażaniu się do pracy,
- zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C lub C+E z kodem 95, karta kierowcy,
- minimum roczne doświadczenie w transporcie ciężarowym

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 200 lub na adres mailowy: l.szczepanska@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 11 Maj, 2023  10:59

Identyfikator: 729825

Wyświetleń: 8721