Łódź, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Handlowiec (Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych)

Łódź / Cała Polska

Dla naszego klienta - renomowanej firmy działającej na rzecz międzynarodowych koncernów chemicznych - poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź / Cała Polska

Nr ref. H/10008

Najważniejsze obowiązki:

- aktywna promocja i sprzedaż surowców przeznaczonych do produkcji polichlorku winylu,
- aktywne pozyskiwanie nowych oraz obsługa dotychczasowych klientów firmy,
- prowadzenie negocjacji handlowych i ofertowanie,
- utrzymywanie kontaktów z producentami surowców,
- analiza potrzeb rynku.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (preferowane chemiczne lub pokrewne),
- doświadczenie w branży przetwórstwa polichlorku winylu,
- znajomość branży tworzyw sztucznych,
- znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- wysokie umiejętności interpersonalne,
- dobra organizacja pracy własnej,
- zaangażowanie i samodzielność,
- prawo jazdy kat. B,
- gotowość do pracy na terenie całego kraju.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie działającej na międzynarodowym rynku,
- możliwość dalszego rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach branżowych,
- niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód).

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: rekrutacja@talentpartners.pl

Ogłoszenie dodane: Piatek, 17 Sierpien, 2018  11:09

Identyfikator: 639796

Wyświetleń: 1276