Łódź, Łódzkie

zmień miasto

Praktykant/ka w Dziale Marketingu

Łódź

Sklepy KOMFORT S.A. jest firmą zarządzającą siecią ponad 100 sklepów z produktami wyposażenia wnętrz. Pierwszy sklep Komfort powstał w 1992 roku. Lata doświadczeń pozwoliły firmie na wyspecjalizowanie się w handlu materiałami na podłogi. Właścicielem spółki jest fundusz Polish Enterprise Fund VI zarządzany przez Enterprise Investors. Firma zatrudnia około 1000 pracowników.
Studiujesz? Jesteś ambitny i potrafisz z determinacją pracować na sukces? Łatwo nawiązujesz kontakty interpersonalne? Potrafisz pracować samodzielnie?
Szukasz inspiracji?

Mamy dla Ciebie propozycję! Poszukujemy studentów chcących zdobywać doświadczenie jako:

P R A K T Y K A N T
w Dziale Marketingu
Nr ref.: DM/2013

Zakres obowiązków:

-wyszukiwanie informacji i aktualizacja bazy danych Działu Marketingu,
-wsparcie w obsłudze e-sklepu,
-pomoc w przygotowywaniu i realizacji akcji marketingowych,
-tworzenie raportów na potrzeby działu,
-opracowywanie materiałów i tekstów promocyjnych.

Oczekujemy:
-znajomość prostych programów graficznych (InfranView, Paint) oraz MS Office,
-umiejętności efektywnej komunikacji,
-kreatywnego działania nawet pod presją czasu,
-umiejętności analitycznego myślenia,

Oferujemy:
-Możliwość wykorzystania wiedzy akademickiej w praktyce oraz zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,
-Uczestniczenie w realizacji ciekawych projektów z dziedziny marketingu oraz e-commerce,
-Możliwość odbycia bezpłatnych praktyk w nowocześnie zarządzanej firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres:

SKLEPY KOMFORT S.A., Dział Personalny,
ul. Srebrzyńska 14, 91-074 Łódź
lub praktyki@komfort.pl/,

z zaznaczeniem na kopercie lub w temacie e-maila numeru referencyjnego.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 22 Styczen, 2013  16:04

Identyfikator: 436716

Wyświetleń: 2490