Łódź, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Mobilny Doradca Bankowy

Przemyśl

Odpowiedz: lodz@primebs.pl

PrimeBS Sp. z o.o. - licencjonowana agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego poszukuje dla swojego Klienta z województwa podkarpackiego osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- obsługa klienta
- doradztwo, utrzymanie i rozwijanie długoterminowych relacji z klientami
- dbanie o jakość obsługi

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie
- doświadczenie w obsłudze klienta
- dyspozycyjność
- sumienność
- prawo jazdy kat. B
- umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:
- pracę w nowoczesnej firmie w młodym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie (premie, prowizje)

Kontakt:
Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie aplikacji na adres

lodz@primebs.pl/
w tytule maila wpisując "MDB/Przemyśl" (aplikacje niespełniające tego wymogu, nie będą rozpatrywane). Wysyłając dokumenty prosimy o dopisanie klauzuli:

Prosimy o dopisanie klauzuli : &#8220;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr. 133. poz 833 ).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 15 Luty, 2010  11:06

Identyfikator: 150979

Wyświetleń: 56217