Łódź, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista wsparcia IT

Łódź

Jesteśmy firmą informatyczna specjalizującą się w outsourcingu specjalistów IT do projektów realizowanych zarówno w Polsce jak i za granicą. Aktualnie rozbudowujemy zespół specjalistów wsparcia IT dla światowego Klienta w branży technologicznej.

SPECJALISTA WSPARCIA IT

Miejsce pracy: Łódź

Kręcą Cię nowinki technologiczne?
Lubisz poznawać kulturę i obyczaje krajów europejskich?
Ogarniasz zagadnienia informatyczne? ZAPRASZAMY!

Poszukujemy osób, na stanowisko, które zmieni Twoje dotychczasowe życie.
Zostań Specjalistą Wsparcia IT w międzynarodowym środowisku.

Opis stanowiska:
Wsparcie techniczne I linii dla sprzętu oraz oprogramowania
Rozwiązywanie problemów związanych z aplikacjami wewnętrznymi
Współpraca z zagranicznymi grupami IT ds. wsparcia

Wymagania:
Umiejętność szybkiego uczenia się
Znajomość oprogramowania komputerowego
Umiejętność pracy w zespole
Biegła znajomość języka niemieckiego i dobra angielskiego

Oferujemy:
To Ty wybierasz formę zatrudnienia
Całościowe wsparcie na projekcie
Praca w dynamicznym zespole
Elastyczne godziny pracy

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 10 Luty, 2015  14:40

Identyfikator: 538492

Wyświetleń: 3145