Łódź, Łódzkie

Ogłoszenie Nr: A196914

Kierownik Sklepu (Bełchatów)

Ogłoszenie dodane: Piatek, 02 Lipiec, 2010  12:19
Zaktualizowane: Wtorek, 28 Czerwiec, 2011  05:22
Wygasnie: Sobota, 02 Lipiec, 2011  12:19

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

KIEROWNIK SKLEPU

Miejsce pracy: Bełchatów
Region: łódzkie
Numer referencyjny: BSX/07/10

Opis stanowiska:
• Zarządzanie sklepem
• Odpowiedzialność za sprzedaż detaliczną i wyniki placówki
• Kontrola obowiązujących standardów

Wymagania:
• minimum średnie wykształcenie
• doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość specyfiki handlu detalicznego
• doświadczenie w zarządzaniu personelem
• sprawna organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań
• umiejętności interpersonalne i organizatorskie

Oferujemy:
• możliwość dalszego rozwoju zawodowego
• wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy:

karolina.mlynarska@gmail.com

z zaznaczonym w temacie e-maila numerem referencyjnym.

Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji, w tym również tych prowadzonych w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).

1413 hits